Úvodní stránka » Aktuality » Čekáme první koťátka

Náš kocourek My Big Friend Zhoran*CH si bohužel nepadl do oka s naší grand interšampionkou Cassiopeiou Dark Eden, CZ, tak jsme se museli podívat po podobně barevném kocourkovi u některých přátel. Dohodli jsme se s paní Šárkou z CHS Ginkgo Leaf, CZ na jejím kocourkovi CH Leonovi Ginkgo Leaf,CZ a 4.12. jsme vezli Cassinku na prodloužený víkend. Seznamování a následné krytí proběhlo v pohodě, takže jsme začali sledovat váhu, chutě a změnu chování. Po 5 týdnech nás navštívil náš veterinář MVDr. Hrib se sonem a ujistil nás, že máme doma "těhulku".

Takže jsem zahájil výrobu porodnice a nyní se zvýšenou nervozitou čekáme na radostnou událost. Studujeme literaturu a dostupné materiály. Vzhledem k tomu, že je manželka zdravotnice, tak doufám, že to zastane v klidu. Já bych u toho asi omdlel...

Seznamování s dokončenou porodnicí

GIC Cassiopeia Dark Eden, CZ

Cassiopeia Dark Eden, naše Cassinka,Kasička a Černoušek, jak jí  také říkáme, přibyla ke dvěma kastrátům, jako naše první chovná kočička. Je to velká kočičí osobnost,ničeho se nebojí. Jako téměř jediná ve smečce, přibíhá jako pejsek na zavolání svého jména. Cassince se zatím na výstavách podařilo dosáhnout titulu grandinteršampion s několika nominacemi do BIS. Výborné hodnocení EX1 CAGCIB dosáhla i na Světové výstavě koček v Praze.  

Jako chovná kočička je testovaná na FeLv,FIV,HCM,USG HCM,vše s negativním výsledkem.

Knihy

nejmilejsi.jpg

Aktuálně

Vrh C :-)